اساتید و مشاوران آموزشی

براي دانش‌آموزاني كه به تازگي از فضاي مدرسه‌اي دبيرستان جدا شده و به جمع دانشجويان و دانشگاهيان پيوسته‌اند، شايد تصور چگونگي برقراري ارتباط با استاد سخت و نامفهوم باشد، اما به هر حال دانش‌آموز ديروز بايد بداند كه يك استاد برخلاف معلم مدرسه شايد سه، چهار و يا پنج سال با دانشجويان سر و كار خواهد داشت. از سوي ديگر استادان و مسئولان دانشگا‌ه‌ها نيز بايد زمينه‌اي را فراهم كنند كه دانشجويان ورودي جديد به مرور ارتباط خود را با استادان دانشگاه در چارچوب ادب و حرمت به استاد حفظ كرده و حتي گسترش دهند.

با همين هدف براي هر چه بهتر شدن روابط استاد و دانشجو راهکار پیامکی را به ميان آورده ایم و  تصميم داریم تعامل اساتيد و دانشجويان و تعامل خانواده دانشجويان و دانشگاه‌ها را هر چه قوي‌تر كنیم. ما مي‌خواهیم در اين زمینه به گونه‌اي عمل كنیم تا استادان از قالب فضاي علمي دانشگاهي بيرون آيند و در حقيقت علاوه بر فعاليت علمي روابط دوستانه را در اين بين بيشتر نمایند


تکنیک های پیامکی برای رابطه قوی تر و دوستانه میان استاد و دانشجو :


1- در آغاز ترم جدید شماره پیامک خود را در اختیار دانشجو قرار دهید تا در صورتی که دانشجو سوالی دارد سر در گم نشود و هم مزاحم اوقات استاد نشود و با شماره شخصی استاد تماس برقرار نکند .

با سلام خدمت استاد هاشمی ، از چه منبعی می توانم در رابطه با اقتصاد کلان تحقیق انجام دهم؟

2- شماره دانشجویان خود را دریافت نمایید تا بتوانید دانشجویان را از تصمیمات خود آگاه سازید و یا به دانشجو یاد آوری نمایید .

قابل توجه دانشجوی گرامی ، امتحان این ماه ریاضی مهندسی سه شنبه هفته آینده تا آخر فصل 6

3- پشتیبانی قوی تر و بهتر کنکوری ها توسط اساتید کنکوری .

دانش آموز عزیز ، لطفا تا فردا مبحث مثلثات را به اتمام برسانید . روز چهارشنبه از این فصل تست گرفته خواهد شد

4- می توانید با قرار دادن شماره دانشجویی دانشجویان در سیستم خود نمرات کلاسی را به دانشجویان به طور شخصی و خودکار اعلام کنید.

نمره ارزشیابی این ماه شما 16.5 می باشد . با آرزوی موفقیت برای شما