شرایط نمایندگی

نمایندگی rebrand سامانه ارسال ، دریافت و مدیریت پیام کوتاه :

نمایندگی در طرح سامانه ساز یا همان شرایط نمایندگی rebrand یک domain اختصاصی با نام تجاری دلخواه شما (www.yoursms.com) ثبت می شود و در تمامی بخشهای سامانه نهایی (صفحه ورود به سامانه، بنر، صفحات داخلی، پایین صفحات و ...) تصاویر و نام شرکت شما نمایش داده می شود و copyright سامانه با نام تجاری شما تغییر پیدا می کند.

بدیهی است در این نوع نمایندگی هیچ نامی از شرکت ما در هیچ بخشی از سامانه شما مطرح نمی گردد.
توضیح مختصر در یک نگاه :
  • شما می توانید با اسم شرکت خودتان sms panel بفروشید و با مشترکین خود در ارتباط باشید (بدون اینکه هیچگونه نام و اطلاعات تماسی از شرکت ما در میان باشد).
  • شما می توانید بر اساس امکانات و ماژول های موجود در پنل اصلی نسبت به درست کردن پکیج ها و بسته های مختلف با سلیقه و استراتژی خود اقدام نمایید. به عنوان مثال : بسته های برنزی، نقره ای، طلایی و ... بوجود آورید که هرکدام از آنها شامل یک سری از ماژولها و امکانات بوده و هریک قیمت متفاوتی داشته باشند و یا برای تک تک ماژول ها قیمت جداگانه ای تعیین کنید.
  • شما می توانید بر اساس جدول ویژه تعرفه ارسال، اعتبار ریالی (جهت ارسال پیامک) از ما خرید کرده و خودتان نسبت به تولید جدول مشابه با ردیف ها و تعرفه های متفاوت برای مشترکین خود اقدام نمایید.
  • شما می توانید در هرلحظه از شبانه روز، از طریق پورتال نمایندگان و به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن برای مشترکین خود پنل بسازید، اعتبار اضافه کنید،امکانات سامانه آنها را تغییر دهید، ارسال و دریافت های آنها را ببینید و یا درصورتی که خودتان به تعداد پنل بیشتر و یا افزایش اعتبار بیشتر نیاز داشتید به صورت آنلاین از ما خرید کرده و همان لحضه به سرویس موردنظر دسترسی پیدا کنید.
  • شما هیچ هزینه ایی جهت سرمایه گذاری، برنامه نویسی، توسعه محصول، اجاره و نگهداری سرور و ... نخواهید پرداخت و مسئولیت تمامی این موارد بر عهده شرکت ما می باشد.
  • شما صرفا می بایست در شهر خود نسبت به تبلیغ محصول خودتان اقدام نمایید و با مشترکین خود در ارتباط باشید.
  • شما از حمایت شرکت ما در رابطه با ایده های فروش، نحوه قیمت گذاری، کمک به تحلیل بازار منطقه ایی شما، بررسی شرایط تجاری شما براساس مدل swot (نقاط قوت و ضعف، تهدیدها و فرصت ها)، ارائه مشاوره و راه کارهای تجاری/فنی در case های خاص، نمونه قرارداد مشترکین و فرم های مربوطه، اطلاعات لازم جهت تولید بروشور اختصاصی خودتان و ... بهره مند هستید.
  • تمامی به روز رسانی ها و ارتقاء های فنی سامانه توسط شرکت، برای شما و مشترکین شما بصورت رایگان در دسترس خواهد بود.
در یک جمله این طرح تجارت بی دردسری است که تمامی ابعاد آن با سلیقه و مدیریت شما برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.