برتری های سامانه پیام کوتاه اطلس پیامک

عقد قرارداد رسمی:

در اطلس پیامک اعطای سرویس ها منوط به عقد قرارداد رسمی است. طی همین قرارداد کیفیت سرویس ها گارانتی شده و مالکیت شماره های مجازی کاربران، به صورت دائمی و سند رسمی به ایشان واگذار می شود .

ما با تمامی اپراتورها قرارداد داریم...

اطلس پیامک مفتخر است به اطلاع برساند در راستای امر مشتری مداری شرکت و همچنین جلب رضایت بیشتر مشتریان و کاربران عزیز، امکان ارائه خدمات پیام کوتاه توسط کلیه اپراتورهای تلفن همراه در کشور عزیزمان را فراهم نموده است.

لذا کاربران اطلس پیامک قادرند تا شماره های ارسال خود را به صورت اختصاصی و با پیش شماره های 1000، 2000، 3000، 5000 , و از آن فراتر میتوانند با استفاده از شماره تلفن ثابت و یا نام تجاری شرکت خود، پیامک های خود را ارسال کنند.

ارائه شماره مجازی بصورت دائمی:

پرووایدرهای پیام کوتاه شماره مجازی را به صورت دائمی واگذار می کنند.از این رو اطلس پیامک نیز شماره های مجازی را به قیمت پرووایدر و به صورت دائمی بهمراه سند رسمی به کاربران عرضه می کند.

دریافت کاملاً رایگان پیامک:

همگام با کلیه اپراتورهای پیام کوتاه کشور، اطلس پیامک بابت دریافت پیامک توسط کاربران خود، هیچگونه هزینه ای دریافت نمیکند.

بانک های موبایل با ارزش و بی نظیر اختصاصی اطلس پیامک:

اطلس پیامک با افتخار اعلام می دارد بانک های موبایل خود را به صورت دائم و متناوب، هم بروزرسانی کرده و هم به تعداد آنها می افزاید.

جدیدترین بانک های موبایل اختصاصی اطلس پیامک را در صفحه ویژه "بانک های موبایل اطلس پیامک" مشاهده نمایید.

ارسال و دریافت لحظه ای پیامک:

اطلس پیامک مفتخر است با در اختیار داشتن تیم مدیریتی، برنامه نویسی و پشتیبانی قوی خود، این اطمینان را به کاربران خود بدهد که پیامک های ارسالی و دریافتی آنها در کسری از ثانیه و به صورت لحظه ای توسط سامانه پیام کوتاه اطلس پیامک منتقل می شود

ارائه سامانه اطلس پیامک بر روی سرورهای اختصاصی قدرتمند:

اطلس پیامک جهت میزبانی سیستم های پیام کوتاه خود از سرورهای اختصاصی با پهنای باند عالی و ضمانت %99/9 Uptime استفاده می نماید . اکثر شرکت های فعال در این زمینه جهت این امر از هاست های اشتراکی با کیفیت پایین جهت کاهش هزینه های خود استفاده می نمایند که این امر باعث کاهش راندمان سرویس آنها می گردد .

بروزرسانی امکانات سامانه:

به روز رسانی پرتال پیام کوتاه اطلس پیامک و اضافه کردن امکانات متناسبت با نیاز روز مشتریان توسط تیم اختصاصی برنامه نویسی شرکت به صورت مداوم در حال انجام شدن است. آخرین امکانات و ویژگی های منحصر بفرد سامانه را در صفحات ویژه "برتری های اطلس پیامک" و "بانک های موبایل اطلس پیامک" مشاهده کنید.

اطلس پیامک از کلیه درخواست های نمایندگان و کاربران خود جهت ارتقا سایت استقبال می کند و آمادگی خود را جهت افزودن امکانات دلخواه شما اعلام می دارد .

مشتری مداری:

مشتریان اطلس پیامک که سرمایه اصلی و پشتیبان همیشگی ما بوده و هستند . بزرگترین افتخار و ضمانت خدمات ما اعتماد و انتخاب مشتریان می باشد .

گارانتي رضايت:

اطلس پیامک در راستای عرضه خدمات پیام کوتاه، ارائه خدمات عالی و پشتیبانی بی نظیر را در دستور کار دارد و در قرارداد واگذاری سرویس ها متعهد می شود، در صورت عدم رضایت کاربر کل وجوه پرداختی را به وی مرجوع نماید. این گارانتی بدون قید و شرط بوده و کاربر میتواند پس از 7 روز تست سامانه، در صورت نارضایتی از سامانه، کل وجه پرداختی خود را بعد از کسر هزینه پیامک های ارسالی خود دریافت نماید.

عدم محدودیت حداقل شارژ اعتبار:

در اطلس پیامک کاربر می تواند در هر بار شارژ اعتبار، به اندازه مبلغ دلخواه و مورد نیازش خرید نماید و هیچ حداقل یا حداکثری برای افزایش اعتبار در نظر گرفته نشده است. بنابراین هیچ اجباری به نگه داشتن دائمی مقداری از هزینه شارژ در پنل کاربر وجود نداشته و این خود گواه بر مشتری مداری اطلس پیامک است.

پشتیبانی بی نظیر:

در اطلس پیامک، پشتیبانی بی عیب و نقص آنلاین و غیر آنلاین از کاربران سامانه بیشترین اهمیت را دارد. شاخص بودن پشتیبانی در اطلس پیامک چنین است که علاوه بر پاسخگویی تلفنی و ایمیلی به سوالات و مشکلات کاربران، از طریق سامانه گفتگوی زنده (چت اختصاصی) اطلس پیامک و همچنین ابزار پرسش و پاسخ تعبیه شده در بخش پشتیبانی سامانه، از کاربران حمایت و پشتیبانی می شود.

ارائه راهکار و تولید محتوا:

رویکرد ارائه شده در اطلس پیامک، انجام فعالیت های تبلیغاتی و افزایش بازده اقتصادی دانش محور با دید فرهنگی اجتماعی آن می باشد که لازمه آن استفاده از نتایج تحقیقات و راهکارهای مطرح شده در حوزه علوم اجتماعی و اقتصاد است. از این رو اطلس پیامک راهکارهای تجربه شده و مبتنی بر دانش خود را برای استفاده بهتر از خدمات پیام کوتاه تولید کرده و در اختیار عموم قرار داده است. امید است در این راه بتوانیم راهگشای تجارت شما و مشتریانتان باشیم.