برنامه نویسی و طراحی نرم افزار

برنامه نویسی نرم افزارهای ویندوزی

با توجه به سهم بزرگی که شرکت مایکروسافت در بازار سیستم عامل ها در دنیا دارد، کاربران سیستم عامل این شرکت، ویندوز، به نرم افزارهای جدید و کاربردی بیش از پیش نیاز دارد. همچنین به دلیل وجود نسخه های تحتِ شبکه این سیستم عامل، می توان با طراحی نرم افزارهای مناسب، به صنعت اتوماسیون روی آورد.

برنامه نویسی نرم افزارهای تحت وب

با توجه به فراگیر شدن اینترنت در جهان، ارتباطات بینِ افراد نیز به دنیای وب کشیده شده است. به همین دلیل تعداد پروژه های برنامه نویسی تحت وب رو به رشد است و همینطور رویکرد جدید شرکتها و کارخانه ها برای تبلیغ، به طراحی نرم افزارهای تحت وب روی آوردند.

برنامه نویسی نرم افزارهای موبایل

امروزه با افزایش کاربرهای تلفن همراه هوشمند و تبلت، نیاز به برنامه های این دستگاه ها نیز روز به روز بیشتر احساس می شود. در همین راستا یکی از بهترین راهکارهای شرکت ها و موسسات برای راحتیِ مشتریان و کارمندانِ خود، طراحی برنامه های تلفن همراه می باشد.از طرفی ویژگی های سیستم عامل های جاوا و بالاخص سیستم عامل نوظهور، قدرتمند و محبوب آندروید، باعث شده تا نرم افزارهای مخصوص آنها بین کاربران از محبوبیت و عمومیت خاصی برخوردار شوند. از این رو طراحی نرم افزارها تحت این زبان ها بسیار مفید و کاربردی واقع خواهد شد.

در همین راستا شرکت اطلس رایان سپهر با در اختیار داشتن علم وتکنولوژی روز دنیا، آمادگی طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارها و اتوماسیون های تحت سیستم عامل ویندوز، تحت وب و نرم افزارهای موبایل با زبان جاوا و آندروید را دارا می باشد.

سفارش طراحی وب  مشاوره