01
مهر
1393

اطلاعیه مهم: انتقال سرورهای اطلس رایان از آمریکا به آلمان

اطلاعیه مهم: انتقال سرورهای اطلس رایان از آمریکا به آلمان

بنام خالق هستی بخش

با شنیدن اول مهرماه، اولین تصویری که در ذهن همه ما نقش می بندد، روز اول مدرسه و سال تحصیلی جدید هست. آغاز شکوفایی علمی و شروع یک دوره تحصیلی جدید و با شکوه!
ولی برای مشتریان اطلس رایان، از این به بعد، اول مهرماه هر سال، یک تاریخ به یاد ماندنی خواهد بود! هجرت از آمریکا به آلمان!!!
برای چندین سال پیاپی افتخار میزبانی مشتریان عزیزمان را بر روی سرورهای قدرتمند آمریکا داشتیم. میزبانی ای که تا آنجا که در وسع خود میدیدیم و با پشتکار و تلاش شبانه روزی دوستان عزیزمان در تلاش بودیم تا حتی یک ثانیه هم وب سایت مشتریان عزیزمان به اصطلاح "دان" نشود! در این مدت دوست بسیار قدیمی و صمیمی من جناب آقای مهندس سلطانی، موسس و مدیرعامل فناوران شبکه سینداد، در طول شبانه روز و لحظه به لحظه از پشتیبانی سرور و ارائه خدمات میزبانی به شرکت ما، ذره ای کوتاهی ننموده و در مسیر پر فراز و نشیب میزبانی وب، با دانش قوی و پشتیبانی شخص و نیز گروه خبره ایشان، ما را یاری نمودند. جا دارد که از زحمات ایشان کمال سپاسگزاری و قدردانی را داشته باشم. البته ناگفته نماند که سرور آمریکای ما همچنان پابرجاست و قابل ارائه به مشتریان عزیز خواهد بود.

از آنجایی که انسان در مسیر زندگی خود همواره به پیشرفت در مراحل مختلف و مسیرهای پیش رویش میل دارد، ما نیز در راستای نیل به اهداف والای شرکت و احترام به حقوق مشتریان و خواسته های به حق ایشان، سرور اختصاصی ویژه ای را با مشخصات فوق العاده استثنایی تهیه کردیم. کلیه مشتریان اطلس رایان از میزبانی آمریکا به آلمان منتقل شده و از این تاریخ به بعد کلیه میزبانی های خارج ایران این شرکت بر روی سرور آلمان قرار خواهد گرفت.

محل استقرار این سرور بنا به دلایل خاص، در یکی از استراتژیک ترین کشورهای اروپا، یعنی آلمان قرار دارد.
قسمتی از مشخصات فیزیکی و سخت افزاری سرور جدید ما:

4 Core CPU @ 3.4GHtz
8GB RAM
Real 1gb Port
SSD Hard Disks

که البته امنیت و پایداری که جزء لاینفک کیفیت هر سرور هست نیز در کنار سخت افزار با کیفیت و قدرتمند، دو چندان بر ارزش آن می افزاید.
تعریف بیش از این نیاز نیست. چرا که "رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر درون"!

امیدواریم از کیفیت و قدرت میزبانی جدید ما نهایت استفاده را برده و رضایت کامل داشته باشید.

با سپاس از همراهی تان
واحد فنی اطلس رایان

دسته بندی: اخبار شرکت, اخبار خدمات, اخبار خدمات میزبانی وب