گارانتی های اطلس رایان

گارانتی برگشت پول

آیا از سرویس های ما ناراضی هستید؟ برایمان جالب است که بدانیم چرا! زیرا ما یک از بهترین میزبانان سایت روی اینترنت هستیم. ولی به هر حال، همه ی سرویس های ما دارای گارانتی 10 روزه برگشت پول می باشند. می توانید به راحتی با تماس با بخش پشتیبانی اطلس رایان ، اکانت خود را بسته و ظرف کمتر از چند روز پول خود را دریافت نمایید. این گارانتی شامل سرویس "ثبت دامنه" نمی شود. شما نمی توانید این سرویس را تا پیش از موعد انقضای آن کنسل نمایید.

گارانتی قیمت تمام شده

ما ضمانت می کنیم که در طول مدت سرویس، پولی بابت خدمات جانبی که قبلا جایی ذکر نشده باشد دریافت نکنیم. تمام هزینه ی سرویسهای ما مبلغی است که شما در ابتدای سفارشتان می پردازید.

پشتیبانی سریع

تضمین می کنیم که همه ی پرسشها و اشکالات شما پیش از اتمام یک روز کاری از سوی تیم پشتیبانی اطلس رایان پاسخ داده شوند. ما حداکثر تلاش خود را جهت بهبود کمی و کیفی تیم پشتیبانی اطلس رایان به عمل می آوریم.

توجه: برای مشاهده مفاد کامل و شرح گارانتی های شرکت، به فصول دوازدهم و هجدهم توافقنامه شرکت مراجعه کنید.

اگر در حال حاضر سایت شما بر روی سرویس دهنده دیگری فعال است و قصد انتقال کامل - بدون ایجاد هیچ وقفه ای در فعالیت سایت - دارید، با ارسال یک درخواست به "واحد فروش شرکت" می توانید به راحتی و بطور رایگان به جمع مشترکین اطلس رایان بپیوندید.