نمایندگی فروش دامین

آیا دارای شرکت ارائه خدمات ISP هستید ؟ آیا میخواهید یک تجارت جدید و موفق را شروع کنید ؟ آیا میدانید خدمات مرتبط با اینترنت دومین شغل پر سود جهان است ؟ ما شما را برای ورود به عرصه تجارت اینترنتی کمک کرده و همیشه همراه شما خواهیم بود !
به جمع ده ها نمایندگی ما در سراسر کشور بپیوندید و :
  • یک وب سایت اختصاصی زیبا برای فروش و ثبت دامنه
  • کنترل پنل مخصوص برای خودتان و مشتریان خودتان
  • تخفیف ویژه در ثبت دامنه
  • عدم ذکر نام اطلس رایان و اینکه شما نماینده ما هستید
  • لیست شدن در لیست تاپ سایتهای اطلس رایان
در صورت خرید بیش از 200 هزار تومان در اولین سفارش یک دامنه رایگان هدیه خواهید گرفت .

این سرویس برای طراحان وب , ISP ها , شرکتهای ارائه دهنده خدمات IT و به طور کلی مراکزو افرادی  که دارای مشتری و مراجعه برای ثبت دامنه و یا اختصاص فضا ( هاست ) هستند مناسب میباشد.

در این سرویس شما با پیش سفارش کلی اعتبار برای ثبت دامنه میتوانید در هر زمان و مکانی که بودید به شکل Online و با مراجعه به کنترل پنل ثبت دامنه اختصاصی خودتان نسبت به ثبت سایت و یا تمدید ثبت آن اقدام نمایید برای اینکار هیچ نیازی به تماس با اطلس رایان و یا واریز وجه اضافی ندارید علاوه بر اینکه شما تخفیف مناسبی نیز در مقایسه با قیمتهای ثبت عادی دریافت خواهید کرد .

در این سیستم شما میتوانید به تمامی مشتریان خود کنترل پنل مخصوص برای مدیریت دامنه بدهید و یا به آنها به شکل دسته جمعی ایمیل بفرستید . مزیت فوق العاده این سیستم در مقایسه با دیگر سیستمها این است که شما قابلیت ایجاد نماینده فروش اختصاصی را نیز دارید و میتوانید خودتان مستقلاً نمایندگی فروش ثبت دامنه بدهید در این میان اطلس رایان به شکل پنهانی و بدون ذکر نام پشتیبان و حامی شما بوده و شما را برای کسب موفقیت در این راه یاری مینماید.

روش کار نمایندگی فروش دامنه:

 شما با خرید اعتبار کلی که حداقل 50000 تومان میباشد میتوانید هر دامنه را با قیمتهای بسیار پایین تر از قیمت های ثبت یک دامنه ثبت نماید. این قیمت در زمانی که شما نسبت به ثبت دامنه و یا تمدید آن اقدام نمایید از اعتبار شما کسر میشود و هیچ محدودیت زمانی برای ثبت دامنه وجود نخواهد داشت. در ضمن شما با کنترل پنل اختصاصی خودتان قیمت ثبت را برای مشتریان و نمایندگان فروش خود تعیین مینمایید .

 

مشاورهسفارش