دامین

دامین نام منحصر بفردی است که برای شناسایی سایت اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، و از یک یا چند قسمت تشکیل شده‌ است، که با نقطه (دات) از هم جدا شده‌اند.

چنانچه می خواهيد برای موسسه خود سايت ايجاد نماييد اولين قدم ثبت يك نام برای سايت می باشد به اين نام که به صورت انحصاری ثبت می گردد دامنه يا دامین مي گويند هر نام از دو قسمت تشكيل شده است که با نقطه از يكديگر جدا می شوند قسمت اول که قسمت اصلی نام بوده و می تواند نام موسسه يا نام محصول ويا هر نام دلخواه ديگر (به شرط آنکه قبلا توسط شخص ديگري ثبت نشده باشد) باشد و قسمت دوم که شناسه نام يا پسوند می باشد و با توجه به نوع سايت می توان آنرا انتخاب نمود.

گروه اطلس رایان سپهر کلیه دامین ها را به نام متقاضی ثبت نموده، و کلیه دامین ها دارای کنترل پنل شخصی و کامل تحت وب می باشند. شما می توانید از طریق کنترل پنل خود هر دامینی را به راحتی و به صورت کاملا آنلاین در چند دقیقه با مشخصات دلخواه خود ثبت نمایید. همچنین شما می توانید از طریق تلفن و هماهنگی با بخش فروش هم دامنه خود را ثبت نمایید .

هزينه ثبت هر نام با توجه به شناسه آن و مدت زمان ثبت (يك تا ده سال) مشخص می گردد.

همچنین شما مالک و صاحب امتیاز اول و آخر دامین های خود بوده، می توانید دامین هایتان را در صورت تمایل به شخص دیگری فروخته و واگذار کنید.

ثبت دامین های بین المللی ثبت دامین های ملی (نقطه آی آر) نمایندگی فروش دامین